Autobusom z Bratislavy na Stuhleck

Slovak Lines ponúka lyžiarom z Bratislavy a okolia pohodlnú dopravu do lyžiarskeho strediska Stuhleck v Rakúsku. Cena lístka zahŕňa dopravu a celodenný skipass.

Výborné snehové podmienky, dostatok lanoviek a širokých zjazdoviek a najmä blízkosť k Bratislave sú tradičnými lákadlami najväčšieho lyžiarskeho strediska východného Rakúska – Stuhlecku.

Slovak Lines aj v sezóne 2017/2018 ponúka víkendovú autobusovú dopravu do obľúbeného lyžiarskeho strediska. Lístky si môžete pohodlne kúpiť aj cez internet na webovej stránke Slovak Lines, alebo v pokladni na Autobusovej stanici. Nie však u vodiča v čase nástupu!

Táto linka je samozrejme prevádzkovaná len pri vhodných lyžiarskych podmienkach na Stuhlecku.

Slovak lines ponúka aj darčekové poukážky na lyžovačku na Stuhleck. Poukážku zakúpite na Autobusovej stanici v Bratislave v pokladniach. (viac)

Odchody a príchody autobusov:

z Bratislavy (nástupište č.4) o 7:00 (príchod na Stuhleck 9:00 h)
zo Stuhlecku o 16:30 (príchod na AS o 18:30 h)

Súčasťou cestovného lístka je aj celodenný skipass.

Ceny za dopravu a skipass

Dospelí (od 19 rokov) 55 EUR
Deti (do 14 rokov)       37 EUR
Mládež(15-18 rokov)   51 EUR

Pre turistov a bežkárov je dispozícii aj samostatný lístok bez skipassu za 25 EUR

Skipassy dostanete od vodiča pri nástupe do autobusu. Po skončení lyžovačky ich treba vrátiť späť vodičovi (nie do pokladne v stredisku). Ak Skipass stratíte alebo odovzdáte omylom v pokladni, bude vodič od Vás požadovať finančnú náhradu vo výške 2 Eur. (záloha za skipass)

Cestovný lístok nie je možné STORNOVAŤ a ani kúpiť u vodiča v čase nástupu na prepravu!

Upozornenie: Pri kúpe cestovného lístku cez internet je potrebné zadať „Druh“ cestovného lístka na konkrétny dátum. Nakoľko sa jedná o jednodňové prepravy, cesta tam aj späť musí byť vykonaná v ten istý deň.

Mohlo by vás zaujímať: Lyžovačka na Stuhlecku

V ponuke sú tiež výhodné balíky pre kolektívy a skupiny. Ak máte záujem o viac informácií, kontaktujte priamo prepravcu e-mailom: bus@slovaklines.sk