Avanti Wolfsthal opäť v prevádzke

NavigáciaDiskusia

Spoločnosť Avanti zrekonštruovala čerpaciu stanicu vo Wolfstahle.

Najmä medzi slovenskými vodičmi obľúbená čerpacia stanica v obci Wolfsthal pri Bratislave je po rekonštrukci opäť otvorená pre motoristickú verejnosť. Po rekonštrukcii čerpacej stanice má ČS viac stojanov, čím sa skrátia čakacie doby pri tankovaní.
Čerpacia stanica Avanti vo Wolfsthale je od Petržalky vzdialená len necelých 6 km, takže veľa vodičov využíva túto cenovo výhodnú čerpaciu stanicu aj vtedy, keď nepotrebujú ísť ďalej do Rakúska. Rozdiel v cene benzínu alebo nafty býva niekedy aj viac ako 10 centov na liter, čím pri natankovaní plnej nádrže môžete ušetriť aj viac ako 5 EUR.

Tankovanie na tejto čerpacej stanici je obľúbené najmä v kombinácii s nákupmi v nákupnom centre v Hainburgu. ČS Avanti vo Wolfsthale je totiž jedinou čerpačkou medzi Bratislavou a nákupným centrom Danubia v Hainburgu.

Okrem čerpacej stanice Avanti vo Wolfsthale, môžu slovenskí vodiči využívať tri čerpacie stanice v mestečku Hainburg, ktoré je vzdialené len 8 kilometrov. Pokiaľ idete do Hainburgu len na nákupy do centra Danubia a potrebujete načerpať benzín, alebo naftu, musíte pokračovať cez mestečko Hainburg smerom na Viedeň, až na jeho vzdialenejší koniec.
Tu sa nachádzajú tri čerpacie stanice, najbližšia je čerpacia stanica Turmöl, potom čerpacia stanica ENI a na kruhovom objazde čerpacia stanica Jet.

Pravidelne aktualizované ceny palív, s priamou navigáciou k čerpacej stanici nájdete aj na našom webe.

 

Ukáž na mape (2 lokalít)

Miesta spomenuté v článku

marker

Avanti

Avanti
Ukáž na mape Cesta sem
marker

ČS Jet Hainburg

Jet
Ukáž na mape Cesta sem