Flattach
441 km
plný úväzok
1800.00 EUR/brutto
s ubytovaním

Rodinné mäsiarstvo s asi 25 zamestnancami, ktoré sa špecializuje na spracovanie hovädzieho a teľacieho mäsa, hľadá nove posily. Plat € 1.800 - € 2.200 Brutto.

Tauernfleisch Vertriebs GesmbH dátum nástupu: okamžite, 09.11.2018 ID: 148

Požadujeme

Profil uchádzača

  • Vyučení mäsiari s praxou výhodou
  • Aj bez výučného listu s preukázanou praxou
  • Prax v potravinárskom priemysle
  • Skúseností s delením mäsa
  • Skúsenosti s vykosťovaním

Skúsenosti

Prax v odbore: 1 až 2 roky

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: základy

Znalosť iných jazykov: angličtina základy

Ponúkame

Pracovná náplň

  • Príjemné pracovné prostredie v rodinnej firme
  • Pracovná doba: Po-Pi: 6:00-16:00
  • Základy NJ, alebo AJ potrebné

Plat

Plat: 1800.00 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1400 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Mazda podľa kvalifikácie 1.800 - 2.200 Brutto

Ubytovanie

Ubytovanie: s ubytovaním

Poznámka: Bývanie je k zabezpečené v 3-izbovom byte

Spoločnosť

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: ostatné povolania

Kontakt

Außerfragant 97,
9831 Flattach,
Österreich

Vytlačiť inzerát