Semmering
164 km
plný úväzok
1300 EUR/brutto
bez ubytovania

Pred nadchádzajúcou letnou sezónou hľadá spoločnosť Semmering Hirschenkogel Bergbahnen GmbH pokladníka/-pokladníčku na predaj lístkov.

Panhans Hotelmanagement GmbH dátum nástupu: okamžite, 27.11.2018 ID: 153

Požadujeme

Profil uchádzača

  • spoľahlivosť, precíznosť, presnosť, schopnosť pracovať s číslami
  • upravený zovňajšok
  • priateľské vystupovanie, ochota učiť sa, ochota pomáhať a radosť s poskytovania služieb
  • odolnosť voči stresu

Skúsenosti

Prax v odbore: 1 až 2 roky

Manažárske skúsenosti: menej než 1 rok

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: aktívne

Znalosť iných jazykov: angličtina aktívne

Práca s počítačom

Užívateľ: Internet/E-mail, Microsoft Office (Word/Excel/PowerPoint)

Ponúkame

Pracovná náplň

  • predaj lístkov (platba v hotovosti alebo kartou), predaj lístkov online
  • skúsenosti s prácou za kasou, uzávierka pokladne
  • skúsenosti s riadením kolektívu sú vítané

Ponúkame:
  • príjemné pracovné prostredie
  • bezplatné stravovanie počas pracovnej doby
  • ubytovanie

Prosím zašlite nám vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom, fotografiou a osvedčeniami.

Plat

Plat: 1300 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1300 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Spoločnosť

Firma má 10 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: gastronómia/hotelierstvo

Kontakt

Carolusstraße 10 36,
2680 Semmering,
Österreich

Vytlačiť inzerát