Schlosshof
29 km
plný úväzok
1926 EUR/brutto
bez ubytovania

Na posilnenie nášho tímu hľadáme od februára 2019 vyučeného záhradníka alebo záhradníčku v odbore okrasné rastliny a zeleninové záhony na údržbu barokových záhrad zámku Hof.

Schloß Schönbrunn Kultur- und Betriebsges.m.b.H. dátum nástupu: okamžite, 10.01.2019 ID: 171

Inzerát nie je aktívny.

Požadujeme

Profil uchádzača

  • zodpovednosť, schopnosť pracovať v tíme, príjemné vystupovanie
  • výučný list alebo vzdelanie v odbore okrasné rastliny a zeleninové záhony
  • organizačný talent, schopnosť plánovať a viesť kolegov
  • vodičský preukaz B a vozidlo je potrebné na dochádzanie do práce

Skúsenosti

Prax v odbore: 1 až 2 roky

Manažárske skúsenosti: menej než 1 rok

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: pokročilý

Vodičský preukaz a ochota cestovať

Vodičský preukaz skupiny: B

Vlastné auto: vyžaduje sa

Ponúkame

Pracovná náplň

  • bežná starostlivosť o záhrady
  • sadenie a starostlivosť (vrátane ochrany rastlín) o barokové letné záhony a ostatné tematické záhony ako: typická vidiecka záhrada viničného regiónu, ružová záhrada, úžitková záhrada a.i.
  • v malom rozsahu aj kultivácia špeciálnych letničiek, bobuľovín a zeleniny
  • starostlivosť o kontajnerové rastliny a ich zazimovanie

Ponúkame:
  • príjemné pracovné prostredie
  • angažovaný a dobre zabehnutí tím záhradníkov
  • čakajú na vás rozmanité úlohy pre stabilnú a úspešnú spoločnosť

Plat

Plat: 1926 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1926 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Spoločnosť

Vytlačiť inzerát