Schwechat
69 km
plný úväzok
1520 EUR/brutto
bez ubytovania

Piváreň Brauhaus Schwechat hľadá posily pre svoj team v podobe dvoch kuchárov (kuchárok) s nástupom od apríla 2018.

MG Brauhaus GmbH dátum nástupu: okamžite, 09.03.2018 ID: 86

Inzerát nie je aktívny.

Požadujeme

Profil uchádzača

  • Ukončené vzdelanie ako kuchár (nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie)
  • Aspoň jedna predchádzajúca pracovná skúsenosť
  • Nemecký jazyk slovom aj písmom
  • Spoľahlivosť, nasadenie
  • Vlastné auto v prípade potreby dochádzania do zamestnania je výhodou

Skúsenosti

Prax v odbore: 1 až 2 roky

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: pokročilý

Vodičský preukaz a ochota cestovať

Ochota cestovať: vyžaduje sa

Vlastné auto: vyžaduje sa

Ponúkame

Pracovná náplň

  • Plný pracovný úväzok (krátky/dlhý týždeň) po dohode v časoch od 8:00 - 22:00
  • Platové ohodnotenie v závislosti od výkonu a kvalifikácie
  • Ubytovanie nie je poskytované

Plat

Plat: 1520 EUR brutto

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1520 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Zadávateľ inzerátu

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: gastronómia/hotelierstvo

Vytlačiť inzerát