Wien
80 km
plný úväzok
1523 EUR/brutto
bez ubytovania

Pre náš obchodný priestor na letisku Viedeň/Schwechat hľadáme 5 predavačov/-čky na predaj koženého tovaru, kufrov a tašiek.

Samsonite GmbH dátum nástupu: okamžite, 20.11.2018 ID: 162

Inzerát nie je aktívny.

Požadujeme

Profil uchádzača

  • práca na plný alebo čiastočný úväzok
  • angažovaná a motivovaná osobnosť (radi prijmeme aj študenta/-tku)
  • kompetentné poradenstvo a predaj
  • dodržiavanie vysokých štandardov pre klientský servis
  • podpora a prípravné práce ako: starostlivosť o vystavený tovar, dopĺňanie tovaru, udržiavanie čistoty a poriadku

Skúsenosti

Prax v odbore: menej než 1 rok

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: aktívne

Znalosť iných jazykov: angličtina aktívne

Ponúkame

Pracovná náplň

  • dlhodobé zamestnanie
  • dynamická a úspešná spoločnosť
  • pracovné prostredie podporujúce rast
  • veľká miera slobody pre individuálnu tvorivosť
  • príjemné pracovné prostredie
  • stabilný zamestnávateľ

Plat

Plat: 1523 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1523 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Spoločnosť

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: ostatné povolania

Vytlačiť inzerát