Hainburg
15 km
polovičný úväzok
925 EUR/brutto
bez ubytovania

Naša reštaurácia sa nachádza v golfovom klube Hainburg. Nielen priaznivci golfu už medzičasom poznajú tento tajný tip na okraji národného parku Dunajské Luhy. Rožširujeme náš team a hľadáme od 20.3. (začiatok sezóny) spolupracovníka pre oblasť servisu našim hosťom.

Haderer Gastronomie KG dátum nástupu: okamžite, 02.03.2018 ID: 85

Anforderungen

Bewerberprofil

  • Vzdelanie v oblasti a absolvovaná prvá pracovná skúsenosť alebo zodpovedajúca odborná prax
  • Potešenie z obsluhy hostí
  • Spoľahlivosť a flexibilita
  • Znalosť nemčiny postačujúca na zvládnutie úloh
  • Znalosť angličtiny na úrovni potrebnej k zvládnutiu obsluhy hostí
  • Vlastné auto pre dochádzanie do zamestnania je výhodou

Sprachkenntnisse

Erfolderliche Deutschkenntnisse: Sehr gute Kenntnisse

Andere Sprachkenntnisse: angličtina mierne pokročilý

Führerschein & Reisebereitschaft

Reisebereitschaft: erfolderlich

Führerscheingruppe: B

Eigener PKW: erfolderlich

Angebot

Stellenbeschreibung

  • Sezónna práca, úväzok 25 hodín týždenne, pondelok až nedeľa/5 dní v týždni po dohode
  • Pracovná doba pondelok až piatok od 13:00 do 20:00 hod. a sobota až nedeľa od 11:00 do 22:00 hod.
  • Príjemné pracovné prostredie v peknom prostredí
  • Rodinný podnik

Gehalt

Gehalt: 925 EUR brutto

Ergänzende Gehaltsinformationen:

Für diese Position gilt ein KV-Mindestgehalt von (EUR) 1480 EUR.

Überzahlung je nach Qualifikationsprofil und Berufserhfarungen vorhanden.

Arbeitgeber

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: gastronómia/hotelierstvo

Vytlačiť inzerát