Spillern
103 km
plný úväzok
1962.00 EUR/brutto
bez ubytovania

Pre domovy seniorov vo Viedni a v Dolnom Rakúsku hľadáme opatrovateľky, prípadne opatrovateľov na dlhodobú spoluprácu. Jedná sa o bežné pracovné služby v domovoch seniorov.

Allgemeine Krankenpflege Vermittlung Ehrentraut e.U. dátum nástupu: okamžite, 09.11.2018 ID: 156

Požadujeme

Profil uchádzača

  • Ukončené vzdelanie v oblasti zdravotníctva / opatrovateľských služieb, uznané v AT
  • Prax v opatrovaní seniorov je potrebná
  • Znalosť NJ min. na úrovni B2
  • Schopnosť pracovať samostatne, spoľahlivo a zodpovedne
  • Očakávame flexibilitu a schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám pacientov
  • Slušné správanie, chuť pracovať
  • Odolnosť voči stresu
  • Dobré komunikačné schopnosti

Skúsenosti

Prax v odbore: 1 až 2 roky

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: pokročilý

Ponúkame

Pracovná náplň

  • Profesionálna starostlivosť o pacientov
  • Pomoc pacientom pri hygiene
  • Realizácia opatrovateľských procedúr s orientáciou na potreby pacienta
  • Spracovanie zdravotnej dokumentácie podľa určených metód

Plat

Plat: 1962.00 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1962 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Spoločnosť

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: opatrovanie/zdravotníctvo

Kontakt

Brunnengasse 10,
2104 Spillern,
Österreich

Vytlačiť inzerát