Semmering
163 km
plný úväzok
1590 EUR/brutto
s ubytovaním

Na posilnenie nášho tímu hľadáme pracovníkov recepcie.

Panhans Hotelmanagement GmbH dátum nástupu: okamžite, 14.12.2018 ID: 169

Inzerát nie je aktívny.

Požadujeme

Profil uchádzača

  • ukončené vzdelanie obchodného zamerania alebo turistického ruchu
  • prax na pozícii recepčný
  • radosť z komunikácie s hosťami
  • flexibilita, organizačný talent, zodpovednosť a schopnosť samostatne pracovať
  • ochota pracovať aj počas víkendov a sviatkov

Skúsenosti

Prax v odbore: 1 až 2 roky

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: aktívne

Znalosť iných jazykov: angličtina pokročilý

Práca s počítačom

Užívateľ: Internet/E-mail, Microsoft Office (Word/Excel/PowerPoint)

Ďalšie znalosti: Fidelio výhodou

Ponúkame

Pracovná náplň

  • Check in - Check out hotelových hostí a starostlivosť o nich
  • služba na telefóne, riešenie rezervácií a korešpondencie
  • vystavovanie faktúr a riešenie sťažností
  • práca s pokladňou, uzavretie pokladne po skončení služby
  • denné výkazy

Ponúkame:
  • príjemné pracovné prostredie
  • bezplatné stravovanie počas pracovnej doby
  • ubytovanie

Prosím zašlite nám vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom, fotografiou a osvedčeniami.

Plat

Plat: 1590 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1590 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Ubytovanie

Ubytovanie: s ubytovaním

Spoločnosť

Firma má 10 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: gastronómia/hotelierstvo

Vytlačiť inzerát