Oberwaltersdorf
81 km
plný úväzok
1582 EUR/brutto
s ubytovaním

Hľadáme vodičov na domiešavač, autočerpadlo betónu alebo na sklápač.

Wopfinger Transportbeton Ges.m.b.H. dátum nástupu: okamžite, 20.11.2018 ID: 158

Inzerát nie je aktívny.

Požadujeme

Profil uchádzača

  • viacročné skúsenosti s prácou vodiča, ideálne s transportom betónu
  • vodičský preukaz C + E, platná karta vodiča

Skúsenosti

Prax v odbore: 2 až 5 rokov

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: pokročilý

Vodičský preukaz a ochota cestovať

Ochota cestovať: vyžaduje sa

Vodičský preukaz skupiny: C, E

Ponúkame

Pracovná náplň

  • preprava materiálu, betónu, pumpovanie betónu
  • pomoc v betonárni v prípade potreby

Miesto výkonu práce: naše betonárne v Dolnom Rakúsku, Viedni, Štajersku a v Burgenlande

Ponúkame stabilitu a bezpečie rodinného podniku s vyše 100 ročnou históriou.

Plat

Plat: 1582 EUR brutto mesačne

Doplňujúce informácie k platu:

Minimálna mzda podľa kolektívnej zmluvy pri plnom úväzku je 1582 EUR.

Platové ohodnotenie nad rámec kolektívnej zmluvy je možné v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

V závislosti od pracovného zaradenia ponúkame plat podľa kol. zmluvy pre kamenársky a keramický priemysel (1712€) resp. pre prepravu tovarov (1582€).

Ubytovanie

Ubytovanie: s ubytovaním

Spoločnosť

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: priemysel/výroba

Vytlačiť inzerát