Zell an der Pram
320 km
plný úväzok
1700 EUR/netto
s ubytovaním

Rakúsky dopravca hľadá skúsených vodičov na vozidlá do 7,5 t., ktorí už nechcú pracovať na turnusy a uprednostňujú voľné víkendy. Prepravy len v rámci Rakúska. Ubytovanie hradené zamestnávateľom je k dispozícii. Rakúska pracovná zmluva.

FMC Transporte GmbH dátum nástupu: okamžite, 19.03.2018 ID: 88

Inzerát nie je aktívny.

Požadujeme

Profil uchádzača

  • Vodičský preukaz triedy B, C a E
  • Preukaz na vysokozdvižný vozík výhodou
  • Spoľahlivosť
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Flexibilitu
  • Slušné vystupovanie

Skúsenosti

Prax v odbore: viac ako 5 rokov

Znalosť jazykov

Znalosť nemeckého jazyka: základy

Vodičský preukaz a ochota cestovať

Ochota cestovať: vyžaduje sa

Vodičský preukaz skupiny: B, C, E

Ponúkame

Pracovná náplň

Pokiaľ ste skúsený profesionálny vodič, jazdenie vás stále baví a nemáte už záujem absolvovať náročné turnusy a diaľkové jazdy, potom ste u nás správne.

U nás budete pracovať len počas týždňa víkendy bývajú voľné. Ubytovanie v blízkosti prevádzky je zabezpečené a hradené zamestnávateľom. Práca na rakúsku pracovnú zmluvu.

Plat

Plat: 1700 EUR netto

Ubytovanie

Ubytovanie: s ubytovaním

Zadávateľ inzerátu

Firma má 1 aktuálnych pracovných ponúk, oblasť pôsobenia: doprava

Vytlačiť inzerát