Dôležité UPOZORNENIE

S ohľadom na mimoriadnu situáciu v súvislosti s pandémiou koronavírusu, nemusia byť všetky informácie na stránke vždy aktuálne.

Ďakujeme za pochopenie.
Redakcia portálu rakusko.sk

Lyžovanie

Ukáž na mape (8 lokalít)

Lyžovačka na Stuhlecku

Lyžovanie

Necelé dve hodiny cesty autom po diaľnici z Bratislavy, 24 km upravených zjazdoviek, moderné lanovky a ceny ako doma. Rakúske lyžiarske stredisko Stuhleck je obľúbené aj u mnohých ...

Kreischberg – lyžovačka naozaj pre každého

Lyžovanie

42 km zjazdoviek v nadmorskej výške 2200 m n. m., 14 rôznych typov lanoviek, medzi nimi aj 10-miestna kabínka a pohyblivý koberec pre najmenších a to len 330 km od Bratislavy.

Skialpová túra na Stuhleckfoto

Lyžovanie

Nie len v zahraničí, ale aj u nás sa skialpinizmus teší stále väčšej obľube. Stúpanie na lyžiach bez lanoviek, len vlastnou silou dáva lyžovaniu úplne iný rozmer. Spája horskú ...

Nassfeld – Korutánska jednotka

Lyžovanie

110 km zjazdoviek, 5 kabíniek, 9 sedačkových lanoviek a 16 vlekov. Lyžovačka v slnečnom Korutánsku vo výške 2200 metrov v stredisku Nassfeld, 490 km od Bratislavy.

Sölden – s Bondom v akcii

Lyžovanie

Rakúsky Sölden patrí k špičkovým alpským lyžiarskym strediskám a k svojmu renomé pridal minulú zimu ďalšiu perličku v podobe nakrúcania najnovšej bondovky - Spectre.

Stuhleck – najmodernejšie stredisko východného Rakúska

Lyžovanie

Obľúbené lyžiarske stredisko Stuhleck má celkom 24 km lyžiarskych tratí, v prevádzke 2 šesťsedačkové, 2 štvorsedačkové lanovky a 6 vlekov. S výškou 1774 m je Stuhleck najvyšším ...

Hochkar – lyžovačka až do mája

Lyžovanie

19 km zjazdoviek, 6 sedačkových lanoviek a 4 vleky. Lyžovačka v Dolnom Rakúsku vo výške 1770 metrov v stredisku Hochkar, 260 km od Bratislavy.

Semmering – ideálna „jednodňovka“

Lyžovanie

14 km zjazdoviek, 1 kabínková lanovka, 1 štvorsedačka a 2 vleky. Z Bratislavy trvá cesta len 1,5 hodiny, preto je Semmering vyhľadávaný predovšetkým na jednodňové lyžovačky.

Kaprun – Kitzsteinhorn oslavuje 50. narodeniny

Lyžovanie

Obľúbené zimné stredisko Kitzsteinhorn oslavuje vo výbornej kondícií svoje 50. narodeniny. Vďaka novej kabinkovej lanovke je prístupná horná stanica "GIPFEL 3000" s nádhernými výhľadmi ...